Czy takie wyniki badań rezonansu magnetycznego to powód do niepokoju?

Witam serdecznie. Od dłuższego czasu mam straszne bóle głowy. Neurolog dał mi skierowanie na badanie rezonansem magnetycznym z kontrastem. Pani pielęgniarka, stwierdziła przed badaniem, że kontrastu nie poda bo szkoda nerek i jak będzie taka potrzeba to dopiero go poda (domniemam, że zna się na tym to nie kłóciłem się). W dniu dzisiejszym odebrałem wyniki i jest tam napisane: "w obrębie migdałka trzeciego widoczna jest struktura płynowa, wielokomorowa 6,5x8,5x5mm do konsultacji laryngologicznej." Pytanie moje brzmi czy to może być coś poważnego? Mam 34 lata i ustaliłem, że trzeci migdał nie był u mnie wycinany. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam serdecznie

Zależy jakie bóle głowy, od kiedy?? Opis MRI GŁOWY, rozumiem, że w normie poza : "w obrębie migdałka trzeciego widoczna jest struktura płynowa, wielokomorowa 6,5x8,5x5mm do konsultacji laryngologicznej." do interpretacji klinicznej .
Do pełnej konsultacji ; ważny Pacjent; badanie; ważne objawy, pełny wywiad, obciążenia chorobowe, naczyniowe, oddechowe, alergie, stosowane leki, tryb życia, nastrój ... ewentualnie do dalszych badań, Pozdrawiam i zapraszam