Co zrobić, gdy mój okres nie pojawia się?

Witam co zrobić jeśli tabletki antykoncepcyjne brane przez 21 dni zablokowały miesiączkę i nie mam jej wogóle a tak nie chcę,chcę mieć normalny okres. Dotychczasowi ginekolodzy nie potrafią mnie leczyć tylko przeciw torbielom na jajniku przypisują tabletki antykoncepcyjne. Torbiele mam już czwarty raz w życiu i boję się gorszych chorób. co robić?

Torbiele leczy się albo farmakologicznie, właśnie stosując antykoncepcję, przy stosowaniu której nie ma miesiączki i cykl jest właśnie zablokowany, albo zabiegowo - operacja.