Co zrobić, gdy wytrysk jest możliwy tylko w pozycji leżącej?

Nie potrafię dojś w innej pozycji niż leżąc. Odkąd pamiętam, masturbuję się leżąc na łóżku, wtedy nie mam problemu z wytryskiem. Ale gdy próbuję w innej pozycji a najgorzej na stojąco to pojawia się problem. Erekcję trudniej utrzymać, a aby mieć wtrysk potrzebuję mega mocnego podniecenia oraz wiele czasu. Czy możliwe jest to zmienić?

Lek. Michał Lenard

Sugeruję wizytę u seksuologa, który być może będzie umiał Panu pomóc. Pozdrawiam!