Co zrobić, gdy życie straciło dla mnie sens?

Co zrobić gdy życie traciło dla mnie sens, po przemocy seksualnej, mam zaburzenia psychosomatyczne, jestem strasznie znerwicowana, mam myśli samobójcze, nie potrafię sobie poradzić z tym ciężarem, brzydzę się sobą, a pomoc psychologa(mężczyzny) nie wiem czy do końca mi pomaga, każe mi iść On po antydepresanty ale ja nie chcę się upokarzac jeszcze bardziej, nie wiem gdzie szukać pomocy jakiś fundacji, poszukać wsparcia, poczucia bezpieczeństwa

Witam
Może Pani porozmawiać o swoich odczuciach z terapeutą.
Jednak, jeżeli odczuwa Pani dyskomfort w relacji za swoim
terapeutą, który niestety jest mężczyzną,
należy pomyśleć o zmianie terapeuty.
Gdyby chciała Pani porozmawiać o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
W szczególnych przypadkach możliwe są
konsultacje online, np. za pośrednictwem
komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Witam, jeżeli nie odpowiada Pani pomoc psychologa - mężczyzny może Pani skorzystać z pomocy innego specjalisty. Jeżeli psycholog zaproponował wizytę u lekarza psychiatry może warto wziąć to pod uwagę. Być może leki pozwolą się Pani trochę wyciszyć i praca terapeutyczna da lepszy efekt. Przesyłam link gdzie znajdzie Pani pomoc:
http://www.interwencjakryzysowa.pl/osrodki-interwencji-kryzysowej/4561
http://www.pzp.bydgoszcz.pl/index.php?option=com_content&view=section&layout=blog&id=12&Itemid=45
Pozdrawiam serdecznie