Co zrobić, gdzie pójść po urazie głowy?

Witam, jakiś czas temu miałam wstrząs głowy. Od tamtej pory kręci mi się w głowie, a ostatnio zdarzły mi się zawroty z chwilową utratą przytomności. Do jakiego lekarza powinnam pójść i jakie badania zrobić?

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Szanowna Pani!

Proszę udać się do lekarza neurologa. Po zebraniu wywiadu chorobowego oraz zbadaniu Pani, zaleci on odpowiednie postępowanie. W procesie diagnostycznych niezbędne będą najprawdopodobniej badania obrazowe głowy, np. tomografia komputerowa oraz EEG, ze względu na utratę przytomności. Proszę, jak najszybciej udać się do specjalisty.