Zawroty głowy i ucisk w klatce piersiowej po upadku

3 dni temu upadłam i uderzyłam się dość mocno tyłem głowy o chodnik. Nie straciłam przytomności ani pamięci, ale głowa mnie bolała, miałam mdłości, zawroty głowy i ucisk w klatce piersiowej. Zgłosiłam się do szpitala, prześwietlono mi głowę, lekarz mnie zbadał, powiedział że nic mi się nie stało, mam wstrząs mózgu, kazał odpoczywać w domu i tyle. Nadal jednak czuję się osłabiona i kręci mi się w głowie. Czy powinnam się niepokoić? Czy powinnam ponownie zgłosić się do lekarza? Z góry dziękuję.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli niepokojące objawy utrzymują się od 3 dni, warto ponownie skonsultować się z lekarzem, który zbierze wywiad oraz przede wszystkim Panią zbada.