Co oznacza ten ból głowy po upadku?

Witam, 3 tygodnie temu upadłam na hulajnodze i uderzyłam tyłem głową o chodnik. Założono jeden szew i Wykonano rezonans magnetyczny i wykazał wstrząśnienie mózgu. Obecnie występuje u mnie zawroty głowy, bóle głowy i dziwnie się czuję. Czy powinnam ponownie udać się na konsultacje czy ten okres jest zbyt krótki i lepiej poczekać.

Upadek na tył głowy z jadącej hulajnogi mógł wywołąć wstrząs mózgu i uraz; Ważne , że rezon ans magnetyczny głowy nie wykazał zmian ; Zgłaszane objawy " zawroty głowy, bóle głowy i dziwnie się czuję" mogą jeszcze potrwać. Czy były wymioty?? Na pewno był też tępy uraz szyi. Wskazana kontrola . Opis badania MRI do interpretacji klinicznej, CD do obejrzenia. . Ważny PACJENT: skargi, dolegliwości, objawy neurologiczne, Ważny stan ogólny, obciążenia chorobowe, tryb życia, pracy , aktywność fizyczna, ćwiczenia; Warto też uwzględnić wiek, ogólną formę, stan fizyczny i psychiczny: nastrój, stresy, zaburzenia snu Ważne wszystkie przyjmowane leki, Historia leczenia, przebyte operacje, zabiegi Zapraszam na pełną konsultację neurologiczną ; wywiad, badanie, analiza wyników badań