Bóle głowy, mrowienie ręki i ból kręgosłupa po upadku

Witam. W pierwsze święto upadłam, uderzając całym ciałem o chodnik (plecy i głowa). Uderzenie nie wydawało się mocne, ale zaraz po nim miałam bóle żołądka. Teraz czuję lekkie pulsowanie po prawej tylnej stronie głowy, mrowienie prawej ręki i ból w krzyżu (ale może być on spowodowany miesiączką). Czy powinnam się udać do lekarza (czy lekarz pierwszego kontaktu wystarczy?), czy te dolegliwości nie są niepokojące? Pozdrawiam.

Witam,
jeżeli uderzyła się Pani w głowę, nie mogę wykluczyć wstrząśnienia mózgu, tym bardziej iż opisuje Pani bóle nadbrzusza, które mogą być nudnościami.
Proponowałabym aby obejrzał Panią lekarz rodzinny.

pozdrawiam