Co zrobić w przypadku bólu i opuchlizny łydek po zastosowaniu tabletek antykoncepcyjnych?

Od 5 dni stosuje tabletki yasmin. Zaczęły boleć mnie łydki, są opuchnięte i pieką. Z każdą tabletka mam wrażenie że coraz bardziej. Nie pomaga ruch a nawet mam wrażenie że jest gorzej. Czy mogę odstawić tabletki od razu czy poczekać do końca opakowania , bo może minie. Z góry dziękuję za odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć