Co zrobić w przypadku dolegliwości kostki po 2 latach od kontuzji?

Witam. Mam 19 lat. Około 2 lata temu na wf gdy graliśmy w siatkówkę wyskoczyłam i upadłam na kostkę i coś sobie zrobiłam była bardzo spuchnięta i bolała ale uznałam że nie ma sensu iść do lekarza. Teraz przez te 2 lata od tej sytuacji co kilka miesięcy tak mi się ta sama kostka wykręca i to bardzo boli. Niewiem czy jest sens iść z tym do ortopedy czy nie i co to może być???

Lek. Wojciech Zygmunt

Wizyta u ortopedy ma jak najbardziej sens. Polecam również wykonać przed wizytą zdjęcie RTG stawu skokowego, w dwóch projekcjach. Pozdrawiam i życzę zdrowia.