Co zrobić w przypadku odcisków oraz twardej skóry na piętach?

Byłam na 14-dniowej pieszej wycieczce. Moje stopy są po niej w strasznym stanie. Miałam 12 odcisków, została po nich sucha skóra i strasznie twarda skóra na piętach. Co z tym zrobić, czy wizyta u kosmetyczki wystarczy, czy powinnam udać się do podologa?

Dzień dobry
Nie każdy gabinet kosmetyczny zajmuje się pielęgnacja stóp, proszę telefonicznie uzgodnić i powiedzieć o problemie. Podolog specjalizuje się w pielęgnacji stóp i poradzi sobie z trudnymi i nietypowymi problemami.

serdecznie pozdrawiam
IJ