Co zrobić w przypadku oparzenia gorącym mlekiem?

Witam. Jestem kelnerką i dzisiaj oparzyłam się wrzącym mlekiem. Ból nie przechodzi od 7 godzin. Trzymałam w zimnej wodzie i próbowałam Panthenolu, ale piecze jeszcze bardzirj. Co zrobić, żeby przespać noc? Ból jest nie do zniesienia, rozrywający.

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Jeśli nie ma Pani uczulenia na nlpzy może Pani wziąć leki przeciwbólowe np. ibuprofen. Poza tym konieczna jest wizyta u lekarza. W pierwszej kolejności powinna Pani udać się do lekarza rodzinnego.