Co zrobić w przypadku słonej piany w gardle?
Witam. Mam ogromny problem z gardlem. Do niedawana zylem aktywnie, silownia, chec do zycia, sily do pracy a dzis tego nie ma. Moj problem trwa juz okolo rok, gardlo mam po bokach ciemno czerwone na srodku, kolor czerwony z żółtym i najgorszy problem jest zalegajacej piany w gardle o lekkim slonym smaku. Piana moim zdaniem idzie z dołu i co najlepsze nie jest to refluks, nie sa to zatoki, z wymazu gardla tez nic nie pokazuje, krwi mialem pobranej w ciagu roku nie zlicze ile i tez nic z krwi nie pokazuje. Moim zdaniem sa to problemy z ukladem oddechowym. Bylem w szpitalu mialem robione badania pluc, stwierdzili astme, dostalem leki co mialy pomoc i nic, kompletnie nic. Serce mialem badane, wszystko z nim okej. Rezonans pluc zrobiony, twierdza ze tez jest okej. Zbadalem wszystko co mozliwe aby moc dalej funkcjonować jak dawniej. Moj lekarz laryngolog juz rozklada rece a mi co raz bardziej trudno z tym zyc. Jesli chodzi o alergie to tak mam alergie a raczej mialem bo bylem odczulony jak bylem maly. Pomyślałem ze to moze byc przyczyna tak jak twierdzil moj lekarz i tez zacząłem brac leki na alergie co oczywiście w niczym nie pomoglo. Przeprowadzilem sie do niemiec, myslac ze tu jest lepsza technologia ze cos znajdna jakas przyczyne ale tu tak ze nie wiedza co mi jest. W nocy budze sie czasami z brakiem tlenu tak jak by moj ukalad oddechowy nie pracowal, nie wiem czy to istotne ale wcześniej tak nie mialem. Gardło jest moim udreczeniem zyciowym, chcial bym byc zdrowy i funkcjonować tak jak jeszcze rok temu. Chcial bym dodac jeszcze ze mam sino ciemne dolki pod oczami, moze to cos naprowadzi na jakąś wskazówkę co dalej zrobic z tym problemem. Jesli ktos z Panstwa spotkal sie z takim przypadkiem i wie co moze mi dolegac, prosze o wiadomość, zrekompensuje sie i będę wdzieczny do konca zycia. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.Marcin

MĘŻCZYZNA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Ciężko powiedzieć bez badania aczkolwiek opis wskazuje iż najbardziej odpowiednim specjalista jest lekarz laryngologa proponuje udać się do lekarza który pracuje w Klinice uniwersyteckiej