Co zrobić, jeśli przeszkadza mi coś w gardle?

przeszkadza mi cos w gardle ciezko mi polykac sline nic mnie nie boli , ale czuje ze cos tam jest bardzo mi to przeszkadza ,,, prosze o pomoc ,,, teraz przebywam w Canadzie i nie stac mnie by pójsc do lekarza prosze o rade moj ,, z gory dziekuje

To zbyt poważna sprawa żeby leczyć Panią na odległość. Licho nie śpi Proszę się przebadać u laryngologa. Na badanie należy zgłosić się na czczo.