Uczucie zalegania pokarmu w gardle przy migdałku

Witam, kolejny moj problem jest taki , od jakiegos czasu odczowam dziwne cos w gardle po lewej stronie blizej migdalkow przy przelykaniu nie boli ani nie mam problemow z przelykaniem ale przeszkadza mi to ,kiedys chorowalam na tarczyce i czesto na angine co to moze byc ? uczucie jakby zalegania pokarmu niewiem jak to nazwac dziekuje

To może być głęboka krypta migdałka podniebiennego, często występuje w przewlekłych zapaleniu. W takiej krypcie zalega pokarm i po czasie fermentuje . Po oproznieniu wydaje cuchnących zapach. Często trzeba usunąć migdałek. Konieczna konsultacja laryngologa.