Zapytaj lekarza

7 4 0 , 0 4 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy jest możliwe, że ser utknął mi w gardle?

Witam, dnia 02.02.21r zjadłam na kolację tosta ... po czy stwierdziła że utknął mi kawałek rozsciagnietego sera.... od razu przegryzlam kawałkiem suchego chleba oraz popilam nic nie pomogło.... następnego dnia znowu czułam zalegania czegoś w gardle.... wypiłem duża ilość napoju gazowanego , zjadłam budyn i nic nie pomogło... następnego dnia udałam się do Laryngologa który po obejrzeniu gardła stwierdził że wszystko jest w porządku i nic w gardle nie zalega... Ale ja cały czas czuje że coś jest ... czy możliwe jest aby lekarz tego nie zauważył? I czy jest taka opcja że ser by się tak długo utrzymywał w gardle ? Ciągle mam uczucie takiej duszności.... Ale to już może e z nerwów.... bardzo dziękuję za opowiedz
KOBIETA, 27 LAT 2 miesiące temu

Skutki chrapania

Niewyspanie partnera czy partnerki to nie jedyne przykre skutki chrapania. Obejrzyj film i dowiedz się więcej na ten temat. O skutkach chrapania mówi dr Michał Michalik.

Szkoda ,że mieszkasz tak daleko. Czy tamtędy jeździ się do Darłowa? To może być z E nerwów. Ale diagnostykę endoskopową gardła dolnego i przełyku należy wykonać u laryngologa , który posiada taki sprzęt lub u gastrologa. Licho nie śpi.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy