Co zrobić w przypadku wypadania włosów przy niedoczynności tarczycy?

Witam, Czy są jakiejś sposoby wprost od lekarza na wypadanie włosów przy niedoczynności tarczycy? Choruje już 6 lat, zauważyłam już dawno wypadanie włosów, ale dopiero teraz zaczęły mi wypadać, że zaraz po prostu czuje że będę łysa. Mój wynik TSH jest unormowany. Stosowałam dużo kosmetyków naturalnych ale nic nie pomaga. W dodatku bardzo mi się przetluszczaja. Pani endokrynolog powiedziała, że mam się udać do trychologa i wykonać mezoterapie ale nie wiem właśnie i pisze o pomoc.

Dzień dobry, niestety kosmetyki stosowane na zewnątrz na pomogą na porost włosów. W tym przypadku najlepiej sprawdzą się zabiegi mezoterapii igłowej wykonanej samodzielnie lub tez dla lepszych efektów w kuracji skojarzonej z mezoterapią mikroigłową lub karboksyetrapią.

Pozdrawiam