Co zrobić w przypadku zawrotów głowy, światłowstrętu, osłabienia organizmu oraz zmęczenia?

Witam jestem kobieta mam.33 lata i od dluzszego czasu mam problem zwiazany z zawrotami glowy uczuciem wirowania do tego bole glowy oczu swiatlowstret oslabienie organizmu zmeczenie... Mialam badanie VNG i nie stwierdzono uszkodzenia blednika Badanie okulistyczne nie stwierdzilo zadnych uszkodzen ani zaburzem wad wzroku... Laryngologicznie takze jest wszystko jest wporzadku... Nie wiem czy istotne ale takze mam bole stawow szczegolnie kolana lokcie co powoduje zmeczenie konczyn... Czesto trudnosci w utrzymaniu jakiegos przedmiotu.. Badania na tarczyce nerki cukier morfologia sa w normie... Czekam na rezonans z kontrastem...

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna ocena przez lekarza neurologa i ew dalsza diagnostyka
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.