Co zrobić z pękniętym paznokciem?

Witam Przez nieuwagę spadła mi na drugi palec u stopy ciężka ramka do zdjęć o ostrą krawędzią. Tuz nad paznokciem jest mała rana, która mocno krwawiła. Bardziej niepokoi mnie, że paznokieć pękł z góry na dół, przez większą połowę mocno, głęboko. Mam czerwoną kreskę na paznokciu. Co powinnam zrobić? Jestem npłnspr na wózku, więc szybkie gojenie odpada.

Dzień dobry, proszę udać się na wizytę do podologa, są specjalne taśmy i włókna, które przykleja się żelem na paznokieć i czeka się do jego odrośnięcia, a żel w międzyczasie można uzupełniać, by wzmocnić paznokieć w procesie odrastania.