Co zrobić z pieprzykiem na przedramieniu?

Mam na przedramieniu pieprzyka, który jest trochę ciemniejszy w środku niż na zewnątrz, ma mniej niż 6 mm (około 3-4mm). Na brzegach ma takie małe kropki w kolorze podobnym do pieprzyka. Byłam wczoraj u Pani dermatolog która oglądała inne pieprzyki i powiedziała, że nie są one groźne, ale tego akurat zapomniałam pokazać. Powiedziała mi że mam zdrową skórę i że mało prawdopodobne jest że coś może się rozwinąć u osoby w młodym wieku jak ja. Czy mam się niepokoić tym właśnie pieprzykiem?

Dzień dobry, najlepiej co 1-2 lata taki pieprzyk kontrolować u dermatologa. Jeśli wcześniej zauważy Pani że pieprzyk się zmienia wtedy należy wcześneij udać się z nim na kontrolę.