Pieprzyki na skórze a ich złośliwość

Mam mnóstwo pieprzyków. Mam też takie dziwne ,kształtem przypominają sadzone jajko poniewaz w srodku maja ciemny kolor i otoczony jest jaśniejszym.. Są groźne?? Nie zmieniają się,nie swędzą ani nic

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani, najlepiej obserwować takie zmiany, a jeśli cokolwiek Panią niepokoi- pokazać je lekarzowi do dokładnej oceny.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.