Czy małe pieprzyki na nodze mogą oznaczać nowotwór?

Witam mam 19 lat i na nodze mam gładkiego pieprzyka o kolorze czarnym , a na stopie mam malutkiego pieprzyka jasno brązowego ale ma nie równe brzegi czy to może być coś związane z rakiem?

Dzień dobry bez wykonania badania takiej diagnozy nikt nie postawi
. Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.