Co zrobić z tą przegrodą nosową?

Witam, szukam Laryngologa w okolicach Rzeszowa, który podejmie się operacji przegrody nosowej. Mam w niej dość sporą dziurkę od około 7 lat, która powiększa się. Byłem kilka lat temu u laryngologa, który zwyzywał mnie od "ćpunów" i zaprzestałem ratowania tej sytuacji. Teraz chciał bym się tym zająć, lecz prosił bym o polecenie doktora, który będzie również człowiekiem a nie będzie tylko oceniać. Pozdrawiam i z góry dziękuję.
MĘŻCZYZNA, 28 LAT 3 miesiące temu

To bardzo trudny problem. Próby łatania perforacji przegrody nosowej z reguły kończą się niepowodzeniem. Wymagają czesto rozległych zabiegów z przeszczepem unaczynionego płata chrzęstno kostnego z sąsiednich tkanaek. Może Profesor Krzysztof Kupisz z Lublina podją by się tego?