Co zrobić, żeby członek miał normalną grubość?

czesc mam 19lat za 20 dni skoncze 20lat i mój członek ma zaledwie 3 do 4cm co zrobic zeby miał normalną grubosc i chociarz 13cm

Dzień dobry!

Niestety, nie istnieją ogólnodostępne metody powiększania członka. Stosowanie leków, maści czy urządzeń oferowanych w internecie jest bezzasadne, nieskuteczne, a niekiedy niebezpieczne.
Konieczna jest osobista konsultacja lekarska, aby ocenić, czy rozwój członka jest prawidłowy, a jeśli nie - z jakich powodów (np. zaburzenia hormonalne).
Proszę zgłosić się do lekarza urologa, endokrynologa, seksuologa lub lekarza pierwszego kontaktu, który pokieruje Pana dalej.

Pozdrawiam!