Co zrobić, żeby nie chorować?

Mam problemy ze zdrowiem,zaczęło się to od tego,jak poszedłem na warsztaty terapia zajęciowej, podczas ćwiczeń otwierają okna ,jak jescze na warsztaty to ubieram się na cebulkę ,koszula,sweter cienki i kurtka zimowa.Zastanawiam się dlaczego choruje .Czy niska odporność, czy przegrzaniem się czy przez okna ,otwieranie okna na warsztatach zaczęło się to od stycznia 2016 r.Ostatnio miałem zapalenie gardła z temperatura,przeszło na oskrzela.Co zrobić aby nie chorowac

Aleksander Ropielewski

Po pierwsze do czasu wyzdrowienia poleca unikanie sytuacji przewiania i wychłodzenia, o której Pan wspomina. Na przyszłość również należy unikać "zawiania". Z opisu nie wynika, aby miał Pan zaburzenia odporności. Wychłodzenie po wysiłku nawet u osoby zdrowej możę powodować przeziebienie. Oczywiscie doradzam kontakt z lekarzem, któy po badaniu oceni czy nie jest konieczne włączenie leczenia.