Co zrobić, żeby wyleczyć się z róży?

Witam. Własnie przechodze Róże, tylko że nie mam juz gorączki noga nie jest az tak spuchnieta, biore antybiotyk Duomox 2 razy dziennie , martwi mnie to ze mam spuchnieta kostke i jeszcze czerwoną troche łydke, w szpitalu mnie nie przyjeli. Co mam zrobić żeby się wyleczyć z tej Róży?

Piotr Pilarski

Różę leczy się antybiotykami np duomoxem. Jest Pani prawidłowo leczona. Sugeruję stosować się do zaleceń lekarza. Z czasem objawy ustąpią.

Pozdrawiam.