Codzienna biegunka po przyjmowaniu przez miesiąc Ranigastu

Witam. Bylem u lekarza w sprawie codziennych porannych bolów brzucha, mowilem mu ze bylem kilka lat temu leczony na helicobakter, zlecil mi badanie krwi i usg brzucha wszystko wyszlo w porzadku, wiec przepisal mi helicid ktory pogarszal sprawe, wiec przepisal mi ranigast 150mg na 30 dni. nic sie nie dzialo w trakcie brania ranigastu. od kad go nie biore codziennie mam biegunke nierugularnie i niewiem co moze byc przyczyna?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisany problem wymaga rozszerzenia diagnostyki. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.