Codzienna biegunka po przyjmowaniu przez miesiąc Ranigastu
Witam. Bylem u lekarza w sprawie codziennych porannych bolów brzucha, mowilem mu ze bylem kilka lat temu leczony na helicobakter, zlecil mi badanie krwi i usg brzucha wszystko wyszlo w porzadku, wiec przepisal mi helicid ktory pogarszal sprawe, wiec przepisal mi ranigast 150mg na 30 dni. nic sie nie dzialo w trakcie brania ranigastu. od kad go nie biore codziennie mam biegunke nierugularnie i niewiem co moze byc przyczyna?

MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Opisany problem wymaga rozszerzenia diagnostyki. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.