Bulgotanie w żołądku i biegunka nasilajace się po spożyciu laktozy lub ciężkostrawnych rzeczy

codziennie bulgocze mi i jezdzi codziennie mam biegunke , często jest to śluz , nasila się po jedzeniu laktozy bądź cięźkich rzeczy ale byłam u alergologa i nie jestem uczulona na nic . Miałam już robione usg brzucha oraz gastroskopie na której wyszlo ze mam źółć w żołądku i przekrwiony jest. Brałam leki osłonowe i probiotyki ale nie pomagaly wiec odstawilam , wyniki krwi mam dobre , byłam kiedyś u psychologa bo myślano ze to na tle nerwowym dostalam leki na uspokojenie i wyszlo ze to nie to.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem nietolerancji laktozy. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem POZ.