Ból żołądka i biegunka

Witam, od piątku boli mnie żołądek i mam biegunke (nawet 8 razy dziennie), w niedziele byłam u lekarza, który przepisal mi leki, jednak dziś jest wtorek a Ja nie widzę żadnej poprawy, a wręcz pogorszenie stanu zdrowia. Nie wiem czy mam dalej kontynuować przyjmowanie leków czy zgłosić się jeszcze raz do lekarza na ponowne badania

Lek. Tomasz Budlewski

Jeszcze raz prosze udać sie do lekarza, prosze koniecznie dbać o dobre nawodnienie w czasie tych upałow. Elektrolity i duza ilość płynów. Ewentualnie Smecta i Hidrasec, ale prosze udać się do lekarza