Co może oznaczać intensywna biegunka?

Witam, od czterech dni mam intensywna biegunkę, najpierw było to kilka wizyt, później ok dziesięciu, zastosowalem smecte oraz nospe ponieważ jelita bolały, doszło ogólne źle samopoczucie. po 3 dniach udałem się do lekarza, który zalecił kontynuowanie leczenia smecta i dodał do tego tiorfan. Wziąłem już 5 tabletek tiorfanu, cały czas biorę smecte, biegunka nie ustępuje, dziś do godziny 15 musiałem skorzystać 5 razy. Oczywiście nawadniam sie odpowiednio, biorę elektrolity, ale zaczyna mnie to niepokoić. Dotychczas biegunka była "sama wodą, lekko zabarwiona", dziś jest odrobinę gestsza, ale nadal bardzo wodnista. Cały czas silnie przelewa mi się w jelitach, mam bardzo duże wzdęcia.

Lek. Wojciech Zygmunt

Polecam ponownie udać się do lekarza. Być może jest to infekcja bakteryjna i wymagane jest zastosowanie antybiotyku. Pozdrawiam i życzę zdrowia.