Jak pozbyć się moich dolegliwości ze strony układu pokarmowego?

GAZY W JELITACH ORAZ WODNISTA BIEGUNKA. - Spożywałem dość codziennie alkohol, przez co zauważyłem takie problemy, na początku gazy które były nie do wytrzymania(zapach), potem doszła biegunka. Nie boli mnie brzuch oraz jelita. Czuje w jelitach przelewanie i gdy chcę wydalić gazy to czuję wodnistą biegunkę która zalega mi w odbytnicy. Zażyłem Carbo Vp węgiel aktywowany, jak na razie są mniejsze gazy, lecz biegunka się nadal utrzymuje gdy mam chęć wydalić kał lub oddać gazy.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć