Co jest powodem dolegliwości ze strony układu pokarmowego?

Witam od około dwóch miesięcy mam problemy ze strony układu pokarmowego. Dokładnie mam tu na myśli problemy z wypróżnianiem. Oddawanie stolca sprawia mi ból, stolec jest zbity przypominający kulki. Dodam,iż wypróżniam się codziennie. Dodatkowo odczuwam po kilku minutach po wypróżnieniu ból żołądka. Towarzyszy mi dodatkowo niepełne wypróżnienie. Co może być przyczyną owego zjawiska?

Lek. Tomasz Budlewski

Np zespol jelita drażliwego tez tak może wyglądać ale przyczyn może być wiele , wskazana wizyta u lekarza rodzinnego