Codzienne bóle głowy po operacji zatoki szczękowej

witam Mam codzienne bóle głowy tzn od rana po przebudzeniu ,cały dzień aż do połozenia sie spać , Miałam operację zatoki szczękowej z powodu ciała obcego w około tego ciała był stan zapalny ,dostałam antybiotyk Augumentin po nim następny fromilid 500,biorę już od ponad dwóch tygodni a nadammam te bóle głowy nie wiem co robić czy antybiotyki nie działają i czy mogą być takie bóle głowy od zatok inne też miały stan zapalny

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, bóle takie moga być rezultatem operacji ale takze innych możliwych nieprawidłowości. Zalecam wizyte u lekarza prowadzącego badz do neurologa. Pozdrawiam