Codzienne bóle głowy, wynik badań krwi i badania kręgosłupa

mam codziennie od miesiaca lule glowy zrobilam badania i wszystko jest dobrze prócz cholesterolu troche podwyzszon88,mch30,mchc33,8,plytki krwi33,8,rdw-cv182,pww15,4,mpv11,9,p-lcr40,0,neutrolity3,57,limfocyty1,55,limfocyty26,8monocyty10,6,eozynofile0,2,gluk.80, leukocyty 5,8,erytrocyty 4,53,chemoglobina13,5,hemokatryt40,mcw ,zdjecia czaszki struktury kostne bez uchwytnych zmian,.zdjecia odc.szyjnego zniesienie fiziologicznej lordozy.Dyskretne zaostrzenia na krawedziach pow.stawowych trzonów

Może jest nadciśnienie tętnicze i jeżeli Pani nie badała to należy przez kilka dni mierzyć, zwłaszcza rano.
z wyrazami szacunku Czesław Drozd