Podwyższone ciśnienie krwi i częste bóle głowy

Witam! Pani Doktor, od okolo miesiaca zauwazylem ze mam podniesone cisnienie srednio 145/95 a w ostatnie dni potrafilo mi podskoczyc 160/120 przy tym czesto mam duze bole glowy i czuje sie niepewnie. w wynikach krwi: granulocyty zasadochlonne0,02. MCV 78,7 /MCHC 35,7, RDW-sd 35,2. PDW 13,4 w moczu erytrocyty <1, leukocyty<1, sluz , glukoza 103, sod 143, ALAT 15, HDL 45, TSH 1,01 czy te wyniki sa w normie czy moze dziac sie tutaj cos niepokojacego, mam 30 lat. pozdrawiam

Wyniki pomiarów ciśnienia tętniczego mogą sugerować u Pana rozwój nadciśnienia tętniczego - pilna wizyta u lek. rodzinnego.
Bóle głowy są zapewne związany ze zbyt wysokim ciśnieniem.