Codzienne omdlenia u 23-latki

Witam. Ostatnio często mdleję i to codziennie. Omdlenia zdarzają się np: przez cały tydzień, a później przez kilka miesięcy jest spokój. Byłam badana neurologicznie i wszystko jest w porządku ciśnienie i cukier również. Dodam że mam 23-lata.

Te badania wyjaśniłyby problem. Jeśli badania w warunkach domowych są trudne do przeprowadzenia, potrzebne będzie skierowanie do oddziału neurologii ).
Powinna Pani również wykonać morfologię ( trzeba wykluczyć niedokrwistość ), EKG ( wykluczyć zaburzenia rytmu serca ) oraz ECHO serca ( wykluczenie zespołu wypadania płatka zastawki dwudzielnej.
pozdrawiam serdecznie,
Iwona Manikowska