Codzienne stosunki przy antykoncepcji hormonalnej a prawdopodobieństwo ciąży

Witam serdecznie. Bralam tabletki antykpncepcyjne 2lata po czym mialam przerwe okolo. 7-8miesiecy. Raz z partneren mielismy incydent po ktorym bralam tabletke po kilka dni pozniej zaczelam antykoncepcje hormonalna od polowy cyklu tj. 17dzien wspolzyjemy codziennie czasami czesciej od 1dnia do konca we mnie bez Zabezpieczen mechanicznych. Generalnie nie przrjmujemy sie ewentualna ciaza. Z ciekawosci pytam jakie jest prawdopodobienstwo Ciazy. Dodam ze dzisiaj jestem w 13dniu brania pigulek

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji istnieje zwiększone prawdopodobieństwo ciąży. Nie da się go jednak określić w wartościach liczbowych.