Codzienny ból głowy, biegunki i mdłości

witam, mam problem, od dluzszego czasu zmagam sie ze zlym samopoczuciem a mianowicie : mdlosci, biegunki, wymioty, zmeczenie, bole glowy , 2lata temu bylam w szpitalu na obserwacji, zrobiono mi gastroskopie i wszystko wyszlo ok, ale to nie zmienilo faktu ze zle sie czulam, stwierdzono zespol jelita drazliwego i zespol gilberta i nic z tym nie zrobiono.Dzis nadal nie czuje sie dobrze,codziennie meczy mnie bol glowy,czesto biegunki i mdlosci.Chcialabym z tym zawalczyc, prosze o pomoc.dziekuje

Piotr Pilarski

Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego. Po zbadaniu będzie można określić dalsze postępowanie.

Pozdrawiam.