Cofanie treści żołądkowych podczas stresu

od 3 m-cy po duzym stresie mam zgage, cofanie tresci zoladka do ust i wtedy kwasne uczucie w ustach, miałam usg jamy jest OK, jestem po eradukacji Helicobacter Pyr. zazwyczaj jakis czas po posilku odczuwam dyskomfort w brzuchu, nie chce gastroskopi bo silne bóle w czasie stresu juz ustapily a to jednak badanie inwazyjne, jakie objawy swiadcza o nowotworze, które powinny mnie zaniepokoic i skłonic do gastroskopii?, teraz to raczej juz psychoza i strach przed rakiem. moze cos na wyciszenie?

O raku górnego odcinak przewodu pokarmowego napisano już wiele obszernych artykułów i można na ten temat poczytać sobie w internecie. Zbyt mało miejsca, aby na temat nawet samym objawów tu się rozpisywać. Objawy jakie Pani przedstawia już są wskazaniem do wykonania gastroskopii, którą na pewno należałoby wykonać i dopiero po jej wyniku włączyć odpowiedni sposób postępowania. Oczywiście dobrze by było wcześniej skonsultować się w tej sprawie z gastroenterologiem.

Dzień dobry. Trudności w poradzeniu sobie ze stresem i zaburzenia lękowe to wskazania do podjęcia psychoterapii. Proszę skontaktować się z właściwym specjalistą i umożliwić sobie w ten sposób powrót do równowagi oraz odzyskania komfortu psychicznego.

http://progress.warszawa.pl/