Coś białego na penisie. Czy to resztki maści?

Witam. Niedawno byłem u lekarza, ponieważ bolała mnie cewka moczowa - przepisał mi antybiotyk C***, zażywam go. Niedawno smarowałem też penisa maścią C***, ponieważ był czerwony i bałem się, że to grzybica. Teraz schodzi mi taka jakby skóra z żołędzia, obiera się na napletku. Czy to mogą być resztki maści? Penis zmienia zabarwienie - tam, gdzie go smarowałem był biały, a tam, gdzie nie, to ma swoisty kolor. Będę smarował go maścią N***, to mi przepisal lekarz, jak byłem z obrzękiem cewki oraz bede stosował R***. Co to może jeszcze być innego niż schodząca maść? Jak pocieram to odrobinki schodzą.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie.

Najprawdopodobniej doszło u Pana do infekcji grzybiczej, co jest dość częste przy stosowaniu antybiotykoterapii. Po myciu maść się zmywa więc nie ma takiej możliwości, żeby to były jej pozostałości.
N*** to anybiotyk, więc na zmiany grzybicze nie pomoże.
Najlepiej udać się do lekarza rodzinnego lub dermatologa i zastosować odpowiednie leczenie.

Pozdrawiam