Zaczerwienienie na napletku penisa

Witam. Mam pewien problem z penisem . Otóż ostatnio pojawiło mi się zaczerwienienie na napletku które swędziało ( teraz przestało lecz miejsce to zrobiło się tak jakby twarde ) a następnego dnia zauważyłem zaczerwienienie na żołędziu które nie swędzi a ni nic tylko tak jest . Mogłby mi ktoś pomóc co to może być , myślałem że może jest to zatarcie od masturbacji , jak myślicie ?

Witam serdecznie. Trudno jest określić czym jest wspomniana zmiana. Możliwe, że jest to wynik infekcji grzybiczej. Można zastosować maść tribiotic. Niemniej jednak w tym momencie warto skorzystać z porady dermatologa.