CRP, WBC, GGTP w badaniach 47-latki

proszę o interpretację wyników badań. CRP 8,10 mg/L, WBC 11,6K/uL, GRAN 7,7, GGTP 41 U/l, liczba monocytów 0,89 x 10`3 /ul, antygen rakowo- płodowy CEA(s) 6,61ng/ml . Serdecznie dziękuję za odpowiedź

Witam. Wyniki badań nie są swoiste dla żadnej jednostki chorobowej. Świadczą o stanie zapalnym, jego źródło musi być jednak ustalone w korelacji z objawami prezentowanymi przez pacjenta.