Cuchnięcie z ust po przebytym zapaleniu gardła

Cala historia zaczela sie 3 tyg. temu kiedy w pracy nabawilem sie zapalenia gardla, poprzez suche i cieple powietrze w samochodzie, a wilgotne i chlodne na zewnatrz. Nie moglem przelykac,a ,mowienie sprawialo mi trudnosc, lekarz stwierdzil zapalenie gardla wirusowo, po 7 dniach wszystko wrocilo do normy, dwa dni pozniej rozbolal mnie lewy migdal, pojawil sie nieswiezy oddech, po czym, przestal bolec lewy, a teraz boli bardzo prawy, czuje rope, oraz bole chwilowe bole w mostku. Nie mam goraczki

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie ponownie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.

Lek. Katarzyna Szymczak

Konieczne jest badanie lekarskie, być może ma Pan bakteryjne zapalenie migdałków lub nawet ropień migdałka w którym zbiera się ropa i stąd ten zapach.
Pozdrawiam