Zapytaj lekarza

7 4 2 , 4 0 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ćwiczenia fizyczne i nadużywanie alkoholu a rozmiar penisa

Mam 18 lat od 14 lat zacząłem ćwiczyć na siłowni czy przez wysiłek fizyczny może zmniejszyć sie mój penis mam w zwodzie 14 cm czy mój penis rozwija sie dobrze ? Czy w moim wieku może mój penis jeszcze urosnąć ? Od 16 lat zacząłem nadużywać alkoholu cz to może być przez to ? Czy są jakieś ćwiczenia lub tabletki na powiększenie?
MĘŻCZYZNA, 18 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Istotnym problemem może być u Pana właśnie nadużywanie alkoholu. Jeśli chodzi o rozmiary to nie trzeba się - nie odbiega od średniej. Natomiast niewielu panów zdaje sobie sprawę, że nadużywanie alkoholu może prowadzić do impotencji.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy