Mały penis po wysiłku fizycznym u 21-latka

Witam Mam 21 lat od 6 lat warze 63kg przy wzroście 173cm ,dobrze się odżywiam spędzam aktywnie czas. Niepokoi mnie jedna kwestia a konkretnie mój członek w spoczynku ma 8.5cm w zwodzie 14cm w obwodzie 11-11,2. Czesto po wysiłku robi się mały i ma z 4.5cm długości. Czy wszystko jest ok i wystarczy do zaspokojenia partnerki? Pozdrawiam i z góry dziękuje za odp .
MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Renata GrzechociĹska
79 poziom zaufania

Witam.
Zmniejszenie wymiaru penisa po wysiłku fizycznym spowodowane jest odpłynięciem krwi z penisa do mięśni , które potrzebują wówczas lepszego ukrwienia. Nie ma powodów do niepokoju.
Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy