Ćwiczenia fizyczne po zawale serca

Witam. Mam 67 lat.W listopadzie miałem zawał i po zawale wszczepienie stentu, 30 grudnia 2014 miałem drugie wszczepienie stentu.W lutym mam mieć ostatnie wszczepienie stentu. Dotychczas prowadziłem siedzący tryb życie. Mam pytanie- kiedy i jak intensywnie mam zacząć ćwiczenia fizyczne ( również i te z małżonką ) Z góry dziękuję za odpowiedź Z g

Witam,
włączenie wysiłku fizycznego musi być skonsultowane z kardiologiem prowadzącym - proponuję na najbliższej wizycie zapytać o to lekarza.
Niezbędne są informacje dot. Pana stanu ogólnego, zakresu zawału serca aby móc zaproponować odpowiedni rodzaj aktywności.

pozdrawiam