Ćwiczenia po operacji wszczepienia endoprotezy

Czy po wszczepieniu endoprotezy mozna tańczyć (zumbę_) ,czy można skakać jeśli tak to po jakim czasie od operacji.Mam małe dzieci i nie wiem czy bede mogła za nimi nadążyć.

witam,
endoprotezę którego stawu ma Pani wstawioną?
Na pewno ruch może byc ograniczony, musi Pani porozmawiać z fizjoterapeutą który pokaże Pani jakie ruchy można wykonywac, a jakich należy unikać