Cxy powinnam podejść do tego badania?

Mam jutro umówione badanie EEG A dzisiaj cały dzień boli mnie głowa (zmiana pogody) Czy powinnam podejść do tego badania czy je przesunąć? Bardziej wartościowy jest wynik w czasie migreny czy bez niej????

Witam! Jak najbardziej proszę wykonać badanie! Sytuację w jakiej się Pani znalazła należy potraktować jako ew. prowokację, moim zdaniem, badanie będzie bardziej czułe i dokładne. Pozdrawiam W. Łuczkowski.