Cykl bezowulacyjny a wystąpienie miesiączki

Wydaje mi sie ze w tym miesiącu nie miałam owulacji, ponieważ nie zaobserwowałam śluzu płodnego. Nie mogę powiedzieć czy miałam tak wcześniej ponieważ teraz dopiero postanowiłam sie obserwować stad tez z powodu braku doświadczenia mogę sie mylić. Ale jeśli był to cykl bezowulacyjny to czy wystąpi miesiączka? jestem juz w 30 dniu i jej nie dostałam.

Piotr Pilarski

W cyklu bezowulacyjnym krwawienie może być nietypowe ale powinno wystąpić. Czy współżyła Pani w tym cyklu. Sugeruję wykonać test ciążowy.

Pozdrawiam.