Cykl miesiączkowy a badania

Witam ponownie, dodam, że zmyliła mnie informacja pielęgniarki zapisującej badania przy lekarzu, iż w tym cyklu (miesiączka 22-25 października) na badania jest podobno zbyt późno. Nie wiem dlaczego, skoro mam je zrobić w 14 dniu a dziś mamy 28 października. Nie wiem czy czegoś nie pokręciłam - rozumiem, że 1 dzień miesiączki = 1 dzień cyklu... Pozdrawiam Daria Wolska

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
1 dzień miesiączki to 1 dzień cyklu. Wszelkie wątpliwości proszę wyjaśnić z lekarzem prowadzącym.